لوگو دکتر شراره صدری نائینی
بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران + عکس و رضایت بیماران

اگر قصد پیدا کردن بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران را داشته باشید، بدون شک با فهرستی طولانی از اسامی پزشکان و متخصصان مختلف روبرو خواهید شد. این دقیقا همان چیزی است که تصمیم گیری را کمی دشوار میکند. ما در این مقاله مهم ترین نکاتی که هنگام انتخاب جراح برای لابیاپلاستی باید در نظر بگیرید را آورده ایم تا شما عزیزان بتوانید تصمیم گیری درستی داشته و با اطمینان خاطر به بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران مراجعه کنید. 

۰۰:۵۹
truncate dir-rtl

رضایت مندی از لابیاپلاستی بانوی دوچرخه سوار

انجام لابیاپلاستی توسط بهترین جراح لابیاپلاستی

همه انسان ها به طور طبیعی میل به زیبایی بیشتر و زیباتر دیده شدن دارند و هیچ ایراد و انتقادی نمی توان به این تمایل گرفت. تصمیم درباره اقدامات جراحی زیبایی کاملا به نظر و سلیقه شخصی هر فرد بستگی دارد و نباید کسی را نسبت به انجام این اقدامات تشویق و یا از آنها منع و منصرف کرد. لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی زنان است که برای کوچک کردن لبه های داخلی واژن، اصلاح شکل و یا رفع نامتقارن بودن لبه های داخلی و خارجی واژن انجام می شود. زیبایی ظاهری ناحیه تناسلی به طور مستقیم روی کیفیت روابط جنسی تاثیر گذار است. بسیاری از زنان به دلیل اینکه از شکل واژن خود رضایت ندارند، اعتماد بنفس خود را در روابط جنسی و زناشویی از دست داده و به همین دلیل لذت کافی را کسب نمی کنند. انجام جراحی لابیاپلاستی می تواند موجب شود بانوان احساسی بسیار خوشایند تر نسبت به بدن خود پیدا کنند. در صورتی که لابیاپلاستی به دست بهترین جراح لابیاپلاستی – یعنی جراح متخصصی که از دانش و تجربه کافی برای انجام جراحی های زیبایی زنان برخوردار است- انجام شود، تغییرات چشمگیری را روحیه افراد و بهتر شدن روابط زناشویی رقم خواهد زد. علاوه بر این، می توانید اطمینان داشته باشید که بعد از جراحی، خطر و عوارض آزاردهنده ای را تجربه نخواهید کرد. لابیاپلاستی یک جراحی بسیار حساس است که باید با نهایت دقت و ظرافت انجام شود. زیرا هر خطای هرچند کوچک، می تواند نتیجه آن را به کلی تغییر داده و باعث ناراحتی و حتی پشیمانی بیمار شود.

معرفی بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

دکتر شراره صدری نایینی، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی، عضو انجمن جراحان ایران و دارای سابقه انجام بیش از هزار جراحی زیبایی و ترمیمی واژن هستند که رضایتمندی بیماران و مراجعین، حاکی از مهارت و توانمندی بالای ایشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی زنان دارد.

شما میتوانید برای مشاهده تجربه و نظر بیمارانی که توسط دکتر شراره صدری نایینی جراحی لابیاپلاستی انجام داده اند، اینستاگرام دکتر صدری نایینی را دنبال کنید.

تجربه عمل لابیاپلاستی و رضایتمندی بعد از عمل

۰۲:۳۰
truncate dir-rtl

‌ جراحی زیبایی واژن لابیاپلاستی

بهترین جراح لابیاپلاستی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اولین چیزی که توصیه می شود از کنار آن ساده نگذرید، این است که برای جراحی لابیاپلاستی حتما و فقط به جراح متخصص زنان مراجعه کنید. از انجام لابیاپلاستی و سایر جراحی های زیبایی نزد جراحان عمومی یا در کلینیک های زیبایی و توسط افرادی که دانش و مهارت لازم را ندارند، خودداری کنید. جراح متخصص زنان، به دلیل آشنایی کامل با آناتومی اندام های زنانه، تنها فردی است که می تواند از بروز اشکالات و اختلالات عملکردی بعد از لابیاپلاستی جلوگیری نماید.

به طور کلی مهم ترین ویژگی هایی که هنگام انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی باید به آن ها دقت داشته باشید به شرح زیر هستند:

داشتن تحصیلات عالی و مدرک معتبر

بدون شک یکی از مهم ترین فاکتورهایی که برای انتخاب پزشک خود باید به آن توجه کنید سطح تحصیلات و داشتن مدرک معتبر است. اگرچه مدرک تحصیلی نمیتواند شرط کافی برای انتخاب یک پزشک جراح باشد، اما شرط لازم است. بهترین جراح لابیاپلاستی، جراحی است که در وهله اول دارای مدرک علمی معتبر بوده و از دانش، تکنیک و مسائل پزشکی به روز نیز مطلع باشد.

داشتن تجربه موفق در انجام جراحی های ترمیمی و زیبایی 

بدیهی است که هرچه تجربه جراح در انجام جراحی های مختلف بیشتر باشد، تسلط و مهارت او بالاتر رفته و میزان رضایتمندی از نتیجه عمل افزایش خواهد یافت.

استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز 

ابزار و تجهیزاتی که در پروسه جراحی مورد استفاده قرار میگیرند نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت بیمار، کاهش آسیب ها و عوارض جانبی و در نهایت نتیجه ی حاصل از عمل دارند. بنابراین هنگام انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی، به این مورد توجه داشته باشید که تجهیزات و وسایل مورد استفاده پزشک به روز و از برند های دارای تاییدیه باشد.

اخلاق مداری و داشتن وجدان کاری

تصمیم گیری در خصوص انجام جراحی های زیبایی کاملا یک تصمیم گیری شخصی است و هیچ پزشکی نمی تواند بیمار خود را مجبور به انجام آن کند. متاسفانه بسیاری از پزشکان با دلایل غیراخلاقی سعی دارند بیمار را ترغیب به جراحی های مختلف زیبایی کنند. باید متذکر شویم که این رفتار غیر حرفه ای و منفعت طلبانه بوده و بیمار باید در این باره آگاه باشد. بهترین جراح لابیاپلاستی، پزشکی است که صریح و صادقانه درباره شرایط عمل با بیمار گفت و گو کرده و مراقبت ها و آمادگی های ضروری قبل و بعد از عمل را صبورانه برای بیمار بیان می کند.

سخن پایانی

امروزه جراحی های زیبایی زنان مورد استقبال بانوان زیادی قرار گرفته است. به خاطر داشته باشید که برای تصمیم گیری، صرفا نظر شخصی خود را در نظر بگیرید و درباره آن تنها با جراح متخصص زنان مشورت نمایید. جراحی لابیاپلاستی باید توسط بهترین جراح لابیاپلاستی دارای ویژگی های ذکر شده در این مقاله، انجام گردد تا بدون عوارض جانبی باشد و نتیجه ایده آل را برای بیمار رقم بزند.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *